{* *}

Znakowanie i identyfikacja drobiu.

Identyfikacja i znakowanie drobiu – profesjonalny system identyfikacji zwierząt.

Bez względu na to, czy masz hodowlę kur, kaczek, gęsi, indyków, perliczek czy ptaków ozdobnych, zatroszcz się o profesjonalny system identyfikacji zwierząt. Abyś mógł rozróżnić zwierzęta hodowlane zastosuj odpowiedni system znakowania. Dla drobiu najwłaściwszym rozwiązaniem są obrączki. Zakłada się je na łapki zwierzęcia. Opaski dostępne są w różnych kolorach, co ułatwia identyfikację drobiu w gospodarstwie rolnym. Jest to szczególnie przydatne przy rozróżnianiu chorych kur, kaczek, indyków w kurniku czy gołębi. Takie rozwiązanie jest wybawieniem, gdy Twój drób ma kontakt ze zwierzętami gospodarskimi innego hodowcy. Dzięki kolorowym obrączkom łatwo rozpoznasz swoje stado.

Znakowanie zwierząt gospodarskich – opaski i obrączki.

Wiesz już, że każdy hodowca drobiu powinien zaopatrzyć się w system identyfikacji zwierząt. Ułatwi to codzienną pracę z drobiem hodowlanym i ptactwem ozdobnym.

W sklepie Kowet.pl znajdziesz najwyższej jakości urządzenia do znakowania i identyfikacji drobiu. Oferujemy profesjonalne opaski i obrączki dla wszelkiego rodzaju drobiu: kur, kurczaków, gołębi, kaczek, gęsi, indyków, perliczek. Stawiamy tylko na renomowanych producentów i sprawdzone rozwiązania w trosce o dobrostan zwierząt gospodarskich.

Znakowanie i identyfikacja drobiu.

Aktywne filtry