{* *}

Inkubatory jaj.

Inkubatory do wylęgu jaj kurzych. 

Przedstawiamy kompleksową ofertę serwisu Kowet.pl prezentującą inkubatory i wylęgarki do wylęgu jaj. Znajdą tu Państwo urządzenia lęgowe przeznaczone do wylęgu 12, 24 lub 49 jaj, w różnych cenach i o różnych funkcjonalnościach. Duży wybór produktów, atrakcyjne ceny, szybki czas wysyłki. Zdecydowana większość inkubatorów ma charakter uniwersalny i jest przeznaczona do przechowywania jaj wielu gatunków ptaków, można w nich inkubować jaja kurze, kacze, bażancie, czy gęsie.

Inkubatory do jaj pozwalają na zwiększenie efektywności biznesu poprzez przyśpieszenie procesu klucia zalężonych jaj

Poniżej praktyczne rady, które pomogą Ci w wyborze.

Przede wszystkim inkubator do jaj jest zależny rodzaju prowadzonej działalności. W zależności czy inkubator będzie stosowany do użytku domowego, czy też profesjonalnego powinniśmy rozważyć wielkość, pojemność, stopień zautomatyzowania, dodatkowe funkcje i oczywiście cenę. Koszt inkubatora rozpoczyna się od 250 zł. Tańszy produkt nie oznacza gorszy, po prostu  może mieć mniejsza pojemność lub funkcjonalność. Trzeba pamiętać, że „domowe inkubatory” często nie posiadają  wentylatora i automatycznego sterowania procesem wylęgania jaj. Taka funkcja może być użyteczna w przypadku większych hodowli i dla hodowców, którzy z braku czasu nie mogą zajmować się doglądaniem jaj i ich nadzorowaniem.

Wielu hodowców zapomina, że kupując inkubator należy pamiętać o różnych fazach rozwoju zarodka w jajku, często błędem jest korzystanie z jednego urządzenia w różnych fazach. Wtedy niezbędny może okazać się zakup kolejnego urządzenia.

Mniejszym hodowcom, którzy są ekspertami w tej dziedzinie zalecamy zakup prostego urządzenia, w którzy konieczne jest doglądanie i opieka nad jajami.

Hodowcom z mniejszym stażem zalecamy zakup urządzenia w pełni zautomatyzowanego, które pozwoli na oszczędność czasu. Inkubacja jaj stanie się niewątpliwie wydajniejsza.

Inkubatory jaj.

Aktywne filtry