{* *}

Poidła dla bydła

Poidła dla bydła – produktywność bydła zależy od ilości spożytej wody.

Pragniesz zadbać o dobrostan bydła? Pamiętaj! Dorosła krowa jest w stanie spożyć aż 120 litrów wody dziennie. Zapewnij swojemu stadu nieograniczony dostęp do wody. Wyposaż swoją fermę w specjalistyczne poidło dla bydła (pojnik lub poidełko). Zastąp tradycyjne wiadra, wiaderka plastikowe, miski, beczki żeliwne i domowej roboty koryta z wodą rozwiązaniami poprawiającymi wydajność pojenia.

Czy wiesz, że mleko składa się w ponad 90% z wody? Optymalnie nawodnienie organizmu krowy to większa produkcja mleka. Teraz pomyśl, ile korzyści możesz osiągnąć w przeliczeniu na całe stado krów mlecznych. Dostarcz więc odpowiednie ilości wody swoim zwierzętom hodowlanym.

Poidła wannowe, miskowe, mrozoodporne dla bydła

Oferujemy wysokiej klasy poidła miskowe dla krów, byków, cieląt oraz koni wykonane z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów – stali szlachetnej, żeliwa malowanego proszkowo i tworzyw sztucznych. Pojniki dostępne są w różnych rozmiarach i pojemnościach dzięki temu dopasujesz je do swojej hodowli.

W sklepie Kowet.pl znajdziesz także odporne na niskie temperatury poidła mrozoodporne oraz cenione przez wielu hodowców poidła wannowe. 

Poidła dla bydła

Aktywne filtry