{* *}


Jesteśmy zaszczyceni mogąc przedstawić Państwu naszą ofertę. Od 2004 roku zajmujemy się doradztwem rolniczym i dystrybucją kolczyków oraz identyfikatorów dla zwierząt hodowlanych. Spełniając oczekiwania naszych klientów głównie hodowców rozszerzyliśmy swoją działalność o asortyment zootechniczno-weterynaryjny, jak i do produkcji rolnej.
Kolczyki dla Bydła i kolczyki dla Trzody chlewnej to przedsięwzięcie, w którym oferujemy pełne wsparcie – doradztwo, procedury urzędowe, kolczykowanie, asortyment wsparcia dla hodowcy. To samo dotyczy identyfikatorów dla zwierząt. Jako hodowcy posiadamy duże doświadczenie, a długoletnie wsparcie gospodarstw pozwala nam oferować nowoczesne rozwiązania zgodne z aktualnymi wymogami.
Aby kompleksowo wspierać Państwa naszą ofertę wzbogaciliśmy o pełen asortyment zootechniczno-weterynaryjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Dzięki temu zdobyły one ugruntowaną, wysoką pozycję na polskim rynku. Ich zalety są wysoko cenione przez Klientów. Jesteśmy dumni, że stale pracując nad rozszerzeniem asortymentu i stale czuwając nad utrzymaniem ich wysokiej jakości, jesteśmy w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Najlepszym na ten fakt dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży.
Jesteśmy prężną firmą o znakomitej, nowoczesnej organizacji skierowanej głównie na wsparcie hodowców zwierząt. Zadowolenie naszych Klientów jest głównym celem wysiłków całej załogi. Bardzo szybko reagujemy na nowe, wciąż rosnące potrzeby rynku. Na chwilę obecną głównie zaopatrujemy hodowców w powiatach centralnej i północnej Polski. Wypracowany system dostaw zapewnia nam możliwość skutecznej realizacji zamówień o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu całego kraju.
Podejmujemy się również dużych wyzwań jak doradztwo i zapewnienie pełnego wyposażenia dla budynków inwentarskich. Nasze doświadczenie i dostępna oferta pozwala zaspokoić każde wymagania. Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich to inwestycja, w której czujemy się dobrze i doradzamy skutecznie co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.
Współpracując z nami na każdym etapie spotkacie się Państwo z miłą i fachową obsługą. Naszym stałym Odbiorcom przyznajemy atrakcyjne rabaty i upusty cenowe oraz korzystne terminy płatności. Przekonajcie się Państwo sami.
Zapraszamy Państwa do współpracy.