{* *}

Obroże, kredki, opaski,spray'e.

Znakowanie świń: dlaczego warto to robić?

Znakowanie trzody chlewnej tatuażami lub kolczykami jest obowiązkiem każdego hodowcy. Istnieją jednak inne, nieinwazyjne metody na znakowanie świń, które możesz wykorzystać dzięki asortymentowi naszego sklepu. Znajduje się wśród nich spray do znakowania zwierząt, kredki Raidex w różnych kolorach, a także opaski na nogi zwierząt. Znakowanie świń za pomocą tych akcesoriów wspomaga selekcję osobników ze względu na płeć, przyjmowanie leków, przebyte choroby, oczekiwanie na szczepienie lub zabieg i inne cechy, które mogą okazać się istotne przy separowaniu bądź łączeniu konkretnych osobników.

Znakowanie trzody chlewnej bezinwazyjną metodą jest niezwykle skuteczne i przydatne w prowadzeniu gospodarstwa. Kolor użytego produktu (kredka, spray do znakowania zwierząt) widać z daleka, a dodatkowo znacznik jest obecny na sierści zwierzęcia nawet do kilku tygodni.

Spray do znakowania zwierząt, kredki, opaski identyfikujące

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo spray do znakowania zwierząt marki Raidex (warto postawić na to rozwiązanie, gdy chcemy oznakować zwierzęta bez kontaktu z ich skórą, tak, by nie przenosić między osobnikami ze stada bakterii i drobnoustrojów – Raidex spray jest więc bezpieczny dla stada, w którym niektóre z osobników. ostatnio chorowały), kredki w różnych kolorach, pozwalające na precyzyjne znakowanie trzody chlewnej, a także opaski identyfikujące, które zakłada się na nogi zwierząt.

Obroże, kredki, opaski,spray'e.

Aktywne filtry