{* *}

Narzędzia do korekcji racic.

Korekcja racic – dlaczego warto ją stosować?

Korekcja racic u bydła jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacji oraz profilaktyki chorób u krów. Właściwa korekcja racic to gwarancja sprawności bydła, a także jego większej wydajności oraz ograniczenie kosztów późniejszej pomocy weterynaryjnej. Aby była skuteczna, musi być przeprowadzona z użyciem odpowiednich narzędzi, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno zwierzętom, jak i ich właścicielom. W sklepie internetowym Kowet.pl znajdziesz narzędzia do korekcji racic najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów.

Korekcja racic u bydła – narzędzia do korekcji racic

W asortymencie naszego sklepu oferujemy Państwu wszystkie niezbędne narzędzia do korekcji racic: tarnik do kopyt w kilku wersjach (m.in. tarnik do kopyt z jednolitą powierzchnią ścierającą i rączką oraz tarnik z podwójną powierzchnią do różnych zastosowań), tarcza do korekcji racic (aluminiowa i szlifierska), noże do korekcji racic, kleszcze czołowe oraz noże wymienne do kleszczy czołowych, które pozwalają na precyzyjne przycinanie.

W sklepie Kowet.pl znajdziesz również wannę do dezynfekcji racic, stosowaną przed i po zabiegach korekcji, bloczki i klocki drewniane, które przykleja się na zdrową racicę, aby odciążyć zdrowe kopyto (dostępne również w pełnych zestawach do leczenia wraz z żywicą), a także żywicę bukową, przeznaczoną do profilaktyki grzybicy oraz dezynfekcji. Z naszymi produktami korekcja racic u krów stanie się szybka i bezproblemowa.

Narzędzia do korekcji racic.

Aktywne filtry