{* *}

Korekcja i pielęgnacja racic.

Korekcja i pielęgnacja racic u bydła.

Korekcja racic to konieczny zabieg profilaktyczny (a w razie konieczności również leczniczy), którego głównym celem jest zachowanie naturalnego kształtu racic u bydła oraz równomiernego ich obciążenia. Pamiętaj, że prawidłowo wykonana korekcja racic eliminuje ból u zwierząt związany z przeciążeniami, co ma bezpośredni wpływ na wydajność i rozród bydła. Rutynowa kontrola pozwala na szybkie rozpoznanie choroby i skuteczne leczenie. Po korekcji nowa racica ma lepszą sprężystość i stabilność, co sprawia, że chód krowy staje się pewniejszy. 

Korekcja racic i rogów – niezbędne narzędzia.

Narzędzia do korekcji racic, które oferujemy w sklepie internetowym Kowet.pl są dobrane pod względem najwyższej jakości oraz efektywności – tak, aby zapewnić każdemu hodowcy przyspieszenie procesu korekcji racic oraz zwiększyć komfort zwierząt. W naszym asortymencie posiadamy kleszcze oraz nożyce czołowe, precyzyjny nóż do korekcji racic, tarczę szlifierską do korekcji racic, która umożliwia pozbycie się wszelkich zadziorów i nierówności, żel pielęgnacyjny do racic (do stosowania po zabiegu korekcji, jak i w profilaktyce chorób racic), klocek drewniany oraz tarczę aluminiową do racic, a także smołę bukową oraz wannę do dezynfekcji.

W ofercie Kowet.pl znajdziesz szereg artykułów zootechnicznych do korekcji i pielęgnacji racic bydła hodowlanego. W asortymencie posiadamy m.in. kleszcze czołowe i noże do korekcji kopyt i racic, tarcze szlifierskie, klocki drewniane do racic, a także preparaty: koncentraty do kąpieli racic, żele pielęgnacyjne i smołę bukową.

Korekcja i pielęgnacja racic.

Aktywne filtry

ECOCID S PROSZEK DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1 KG

ECOCID S 1 KG PREPARAT DO DEZYNFEKCJI

Ecocid S jest proszkiem służącym do sporządzania roztworu do dezynfekcji.
• Preparat biobójczy do stosowania w medycynie weterynaryjnej
• Preparat do dezynfekcji systemów wody pitnej przeznaczonych dla zwierząt
• Preparat dezynfekcyjny do stosowania w przemyśle spożywczym i paszowym

Cena 90,00 zł