{* *}

Maty dezynfekcyjne

Środki do dezynfekcji powinny być obecne w każdym gospodarstwie.

Aby dezynfekcja stanowiła skuteczne rozwiązanie przeciwko rozprzestrzenianiu się chorób, niezbędne jest zastosowanie wysokiej jakości narzędzi oraz preparatów. W przypadku wystąpienia ognisk choroby zaleca się szczególną dbałość o warunki sanitarne wszystkich pomieszczeń gospodarskich.

Przejściowa mata dezynfekcyjna – skuteczność i niezawodność.

Przejściowa mata dezynfekcyjna to jedno ze skuteczniejszych rozwiązań dla gospodarstw rolnych. Zabezpiecza przed wnoszeniem bakterii, wirusów i grzybów do stref produkcyjnych oraz hodowlanych. Mata dezynfekcyjna powinna być dopasowana do wielkości wejścia, a jej wymiary należy dobrać w ten sposób, by niemożliwe było jej ominięcie lub przeskoczenie. Dostępne w naszej ofercie maty do dezynfekcji przejściowe zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ich wyjątkowa trwałość pozwala na intensywną eksploatację. Aby maty do dezynfekcji spełniały swoją rolę, niezbędne jest również regularne nasączanie ich specjalnym płynem do dezynfekcji.

Profesjonalne środki do dezynfekcji dla gospodarstw.

W naszej ofercie znajdują się maty do dezynfekcji o różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do potrzeb swojego gospodarstwa. By dezynfekcja była skuteczna, należy zastosować także profesjonalne środki do dezynfekcji. Użytkowanie mat umożliwiających dezynfekcję obuwia oraz środków do dezynfekcji znacząco obniża ryzyko przenoszenia chorób zwierzęcych. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego gospodarstwa lub zakładu i stosuj wysokiej jakości przejściowe maty do dezynfekcji.

Maty dezynfekcyjne

Aktywne filtry

ECOCID S PROSZEK DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1 KG

ECOCID S 1 KG PREPARAT DO DEZYNFEKCJI

Ecocid S jest proszkiem służącym do sporządzania roztworu do dezynfekcji.
• Preparat biobójczy do stosowania w medycynie weterynaryjnej
• Preparat do dezynfekcji systemów wody pitnej przeznaczonych dla zwierząt
• Preparat dezynfekcyjny do stosowania w przemyśle spożywczym i paszowym

Cena 90,00 zł