{* *}

Odchów cieląt

Odchów cielaków – zadbaj o prawidłowy rozwój swoich zwierząt.

Każdy hodowca bydła wie, że cielęta wymagają odpowiedniego traktowania już od pierwszych godzin życia. Należyta opieka przekłada się na ich prawidłowy wzrost i rozwój, zwiększenie ich walorów użytkowych oraz redukuje podatność na choroby cieląt. Korzyści mówią same za siebie – zwiększysz wydajność swoich zwierząt hodowlanych, co oznacza szybszy zwrot z inwestycji w rozród bydła i unikniesz kosztownych interwencji medycznych w Twoim stadzie.

Prawidłowy chów cieląt to nie tylko regularne pojenie i karmienie zwierząt. To także zapewnienie odpowiednich warunków wewnątrz obory (indywidualne kojce), dbałość o utrzymywanie prawidłowej temperatury otoczenia oraz stała profilaktyka zdrowotna (szczepienia). 

Przygotuj się prawidłowo do odchowu cieląt.

Troska i dbałość o nowonarodzone zwierzęta zaprocentuje w przyszłości. Czy jesteś jednak wystarczająco przygotowany aby zapewnić cielakom odpowiednie warunki wpływające na ich prawidłowy chów? Wyposaż swoją oborę w dedykowane urządzenia. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne akcesoria do odchowu cieląt. Oferujemy butelki, wiadra i wiaderka, poidła, pojniki, karmidła i karmniki, smoczki do pojenia cieląt i do karmideł, aplikatory, dozowniki (Drencher), wymienne ssawki, zawory, podgrzewacze (m.in. automatyczny podgrzewacz do mleka) oraz wiązania, obroże, uchwyty mocujące, łańcuchy żłobowe i wiele innych wysokiej jakości narzędzi przeznaczonych dla cieląt.

Odchów cieląt

Aktywne filtry