{* *}

Poskramiacze dla trzody chlewnej.

Kontrola i poskramianie świń.

W ofercie sklepu Kowet.pl znajdziecie Państwo przyrządy niezbędne do dyscyplinowania i poskramiania trzody chlewnej. Są to wysokiej jakości poskramiacze dla świń (inaczej określane jako tzw. poskromy), dzięki którym można uniknąć negatywnych skutków nieposłuszeństwa osobników w stadzie, zachowując tym samym dobrostan trzody chlewnej.

W jakich sytuacjach stosuje się poskrom?

Do korekcji racic, podczas zabiegów weterynaryjnych czy wtedy, gdy inseminacja loch wymyka się spod kontroli. Poskramiacz do prowadzenia świń, a także nieinwazyjna i wykonana z wysokiej jakości materiałów pętla poskromu to akcesoria niezbędne w hodowli świń.

Poskramianie świń – akcesoria dla hodowców trzody chlewnej

W asortymencie sklepu Kowet.pl znajdziecie Państwo akcesoria, dzięki którym poskramianie świń stanie się łatwiejsze. Spray do wykrywania rui u loch ułatwi inseminację, spray przeciwko kanibalizmowi uspokoi zbyt agresywne jednostki w stadzie, zapobiegając niebezpiecznym konsekwencjom, kaganiec dla loch przyda się w trakcie parowania, a gryzak dla świń zapewni im zabawę, a co za tym idzie – zmniejszenie agresji i spokój w stadzie.
Dzięki zastosowaniu naszych narzędzi oszczędzisz nie tylko czas na borykanie się z nieposłusznymi zwierzętami, ale i nerwy. Hodowla trzody będzie zdecydowanie łatwiejsza. 

O dobrostan trzody chlewnej pozwolą zadbać:

pętla poskromu,

pray do wykrywaniu rui u loch,

kaganiec dla loch,

spray przeciwko kanibalizmowi trzody chlewnej.

Poskramiacze dla trzody chlewnej.

Aktywne filtry