Zootechnika

W dziale zootechnika znajdą Państwo produkty niezbędne do hodowli bydła, hodowli drobiu, hodowli trzody chlewnej, hodowli koni, hodowli owiec i kóz, hodowli kaczek, hodowli gołębi, hodowli królików.

Między innymi są to produkty żywieniowe, które wspomagają budowę naturalnej odporności zwierząt, pomagają likwidować uciążliwe odory towarzyszące hodowli zwierząt jak i niezbędne produkty potrzebne do pojenia zwierząt, czy karmienia zwierząt. Karmienie i pojenie zwierząt jest jednym z najważniejszych elementów w hodowli zwierząt zarówno domowych jak i gospodarskich. Wysokiej jakości poidła dla bydła, trzody chlewnej Macro Pool, poidła dla drobiu, gołębi, królików Karmniki, dokarmiaczki dla bydła, trzody, drobiu itp.

U nas znajdą Państwo również niezbędne produkty, które wykorzystywane są przy porodach zwierząt, od których wszystko się zaczyna. Są to takie produkty jak linki do wycielaczy, wycielacze, butelki do pojenia cieląt, smoczki do pojenia cieląt, pętle do poskromu dla świń, gazowe obcinacze ogonków, dekornizatory, wypalarki do rogów.

Zootechnika

Aktywne filtry

Virkon S preparat dezynfekcyjny o szerokim spektrum działania 200 g

Virkon S preparat dezynfekcyjny o szerokim spektrum działania.Działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Virkon S jest dopuszczony dopuszczony do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz do dezynfekcji jaj.Vikon S przeznaczony jest do stosowania w każdych warunkach, gdzie konieczne jest przeprowadzenie, dokładnej i skutecznej dezynfekcji. Preparat jest wymagany przy kontroli weterynaryjnej.Virkon S przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, sprzętu i środków transportu oraz jaj wylęgowych i wody przeznaczonej do picia dla drobiu.

Cena 27,00 zł