{* *}

Poidła dla koni

Konie normalnie zużywają  20-55 litrów wody w ciągu jednego dnia, w zależności od temperatury i ich aktywności. Sposób zapewnienia koniom świeżej, czystej wody jest jedną z najważniejszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy hodowli koni.

Jeśli chodzi o pojenie koni i zwierząt gospodarskich, może to być dość kłopotliwa czynność, ponieważ trzeba ciągnąć ciężkie węże, radzić sobie z zamarzniętymi wężami zimą i nosić ciężkie wiadra z wodą. Na szczęście na rynku są dostępne poidłami dla bydła i koni, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i stres.

Automatyczne poidła to wygodny sposób na utrzymanie świeżej wody dla koni i zwierząt gospodarskich. W przeciwieństwie do tradycyjnych wiader i koryt, które trzeba napełniać kilka razy dziennie, automatyczne poidła napełniają się same, gdy woda spadnie do określonego poziomu. Jeśli chodzi o automatyczne podlewanie, istnieją zalety i wady. Chociaż mogą być wspaniałym wyborem dla niektórych ludzi i ich zwierząt, mogą nie być odpowiednie dla innych. Przyjrzyjmy się niektórym zaletom i wadom automatycznych poideł.

Poidła dla koni

Aktywne filtry