{* *}

Tatuownice i akcesoria

Znakowanie trzody chlewnej: tatuownica do świń

Jedną z najlepszych, najprostszych i najbardziej efektywnych metod znakowania świń jest tatuowanie trzody chlewnej. W asortymencie naszego sklepu znajduje się tatuownica zaciskowa, idealna dopasowująca się do małżowin usznych nie tylko trzody chlewnej, ale również bydła, królików, psów czy kotów. Tatuownica zaciskowa umożliwia tatuowanie świń w obrębie uszu, znakami o wysokości do 7 mm (w jednej linii mieści się maksymalnie 7 znaków).

Znakowanie trzody chlewnej umożliwia również tatuownica uderzeniowa. W naszym asortymencie znajdą Państwo wygodny model na wydłużonej rączce, zakończonej gumowym trzonkiem. Tatuownica uderzeniowa zapewnia najszybsze tatuowanie świń w obrębie całego ciała (głównie na grzbiecie), znakami o wysokości 20 mm, ustawionymi w dwóch rzędach (14 znaków w jednym rzędzie).

Niezbędne akcesoria: cyfry do tatuownicy, tusz do tatuownicy

Aby tatuowanie świń mogło przebiegać szybko i sprawnie, prócz tatuownicy do świń niezbędnym jest zakup koniecznych do przeprowadzeniach tych prac akcesoriów. W naszym sklepie znajdują się cyfry do tatuownicy w różnych rozmiarach, tusz do tatuownicy oraz pudełko na tusz do tatuownicy uderzeniowej. Dzięki tym dodatkom znakowanie trzody chlewnej (tatuowanie świń) przebiegnie bezproblemowo, szybko, a ryzyko zabrudzenia tuszem będzie zminimalizowane.

Znakowanie świń z wykorzystaniem produktów i akcesoriów dostępnych w sklepie Kowet.pl jest trwałe i pewne – tatuowanie świń niweluje bowiem konieczność kolczykowania.

Tatuownice i akcesoria

Aktywne filtry