{* *}

Automaty paszowe.

Automaty paszowe – rozwiązanie dla nowoczesnego rolnictwa

Automatyzacja procesu hodowli powoli wkracza w polskie realia. Tradycyjne koryta znaleźć już można jedynie w niewielkich gospodarstwach; duże przedsiębiorstwa sięgają po wyspecjalizowane automaty paszowe. Wybierając paśnik dla świń postaw na niezawodne rozwiązania: automatyczny podajnik paszy ma szereg zalet, do których zaliczyć należy przede wszystkim zwiększenie efektywności przy niższych nakładach pracy.

Podajnik paszy: poprawa efektywności karmienia

Automatyczny podajnik paszy to prosty w obsłudze paśnik dla świń przeznaczony do karmienia tuczników. Umożliwia osiągnięcie wyrównania wagowego świń, a regularne podawanie paszy za pomocą automatu pozwala także na wyeliminowanie zachowań agresywnych występujących podczas karmienia. Sięgnij po rozwiązania wysokiej jakości – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy podajnik paszy dla trzody chlewnej.

Wysokiej jakości automaty paszowe

Automaty paszowe z serii AP-T dostępne w naszej ofercie umożliwiają karmienie tuczników przez cały okres wzrostu wagi. Karmniki dla trzody wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a całość konstrukcji jest stabilna: doskonale sprawdzi się w codziennej eksploatacji. Nasze karmniki dla trzody są także proste do utrzymania w czystości, co ma duże znaczenie w kwestii hodowli trzody chlewnej. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać automat dla tuczników lub warchlaków; w ofercie dostępne są także karmniki o kilku stanowiskach. Sięgnij po wysoką jakość oraz wybierz niezawodne rozwiązania dla swojego gospodarstwa.

Zobacz również inne rodzaje automatów paszowych: TUBE-O-MAT, AP-P, APM-T, AP-W.

Automaty paszowe.

Aktywne filtry