Preparaty do dezynfekcji

Dezynfekcja chlewni – rób to z głową!

Dezynfekcja chlewni to działanie profilaktyczne – pozwala na zminimalizowanie zagrożenia wystąpienia chorób bakteryjnych i wirusowych świń. Warunkiem jej skuteczności jest użycie odpowiednich preparatów do dezynfekcji we właściwie dobranym stężeniu.

Dezynfekcja chlewni – specjalne preparaty dezynfekujące.

Dezynfekcja pozwala na eliminację wirusów, bakterii oraz grzybów, które mogą zagrażać trzodzie chlewnej i powodować występowanie chorób oraz spadek odporności zwierząt. Do jej przeprowadzenia warto wykorzystać uniwersalny płyn do dezynfekcji. Szerokie spektrum działania oraz wygoda w użytkowaniu sprawia, że cały proces dezynfekcji przebiegnie szybko i bezproblemowo. Dostępne w naszej ofercie preparaty do dezynfekcji, np. ceniony przez hodowców Virkon S BAYER, to wysoka jakość oraz skuteczność działania. Wybierając preparat do dezynfekcji o odpowiednim stężeniu eliminujesz także potencjalne ogniska zakażenia chorobami zwierzęcymi.

Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych.

Skuteczna dezynfekcja chlewni oraz innych pomieszczeń znajdujących się w obrębie gospodarstwa to profilaktyka występowania groźnych dla zwierząt chorób. Warto przeprowadzać ją regularnie oraz stosować wysokiej jakości płyny do dezynfekcji. Tylko wówczas zyskasz pewność, że chronisz zwierzęta przed narażeniem na działanie wirusów oraz bakterii. Nie ryzykuj – zadbaj o regularną dezynfekcje i sięgaj po profesjonalne środki do dezynfekcji. To szczególnie ważne w świetle pojawiających się doniesień o chorobach zwierząt, których wystąpienie może mieć tragiczne skutki dla gospodarstwa.

Preparaty do dezynfekcji

Aktywne filtry