{* *}

Preparaty do dezynfekcji

Dezynfekcja chlewni – rób to z głową!

Dezynfekcja chlewni to działanie profilaktyczne – pozwala na zminimalizowanie zagrożenia wystąpienia chorób bakteryjnych i wirusowych świń. Warunkiem jej skuteczności jest użycie odpowiednich preparatów do dezynfekcji we właściwie dobranym stężeniu.

Dezynfekcja chlewni – specjalne preparaty dezynfekujące.

Dezynfekcja pozwala na eliminację wirusów, bakterii oraz grzybów, które mogą zagrażać trzodzie chlewnej i powodować występowanie chorób oraz spadek odporności zwierząt. Do jej przeprowadzenia warto wykorzystać uniwersalny płyn do dezynfekcji. Szerokie spektrum działania oraz wygoda w użytkowaniu sprawia, że cały proces dezynfekcji przebiegnie szybko i bezproblemowo. Dostępne w naszej ofercie preparaty do dezynfekcji, np. ceniony przez hodowców Virkon S BAYER, to wysoka jakość oraz skuteczność działania. Wybierając preparat do dezynfekcji o odpowiednim stężeniu eliminujesz także potencjalne ogniska zakażenia chorobami zwierzęcymi.

Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych.

Skuteczna dezynfekcja chlewni oraz innych pomieszczeń znajdujących się w obrębie gospodarstwa to profilaktyka występowania groźnych dla zwierząt chorób. Warto przeprowadzać ją regularnie oraz stosować wysokiej jakości płyny do dezynfekcji. Tylko wówczas zyskasz pewność, że chronisz zwierzęta przed narażeniem na działanie wirusów oraz bakterii. Nie ryzykuj – zadbaj o regularną dezynfekcje i sięgaj po profesjonalne środki do dezynfekcji. To szczególnie ważne w świetle pojawiających się doniesień o chorobach zwierząt, których wystąpienie może mieć tragiczne skutki dla gospodarstwa.

Preparaty do dezynfekcji

Aktywne filtry

Preparat do suchej dezynfekcji Dezosan Wigor 10 kg

Dezosan Wigor jest preparatem przeznaczonym do suchej dezynfekcji ściółki w obecności zwierząt. Utrzymuje korzystne warunki sanitarne i poprawia mikroklimat w pomieszczeniach gospodarczych. Wysoką skuteczność działania Dezosan Wigor osiąga dzięki swoich cechom:

  • bakteriobójczy w odniesieniu do bakterii Salmonella suiss, E.Coli i innych
  • grzybobójczy w odniesieniu do Asp. Niger, Mucor, Fusarium i innych
  • wirusobójczy
  • larwobójczy w odniesieniu do larw much i innych pasożytów 
  • wysoce skuteczny w niszczeniu kokcydii w tym isospora suis
  • obniża poziom amoniaku i poprawia mikroklimat w pomieszczeniach gospodarczych
  • ogranicza wilgotność ściółki
Cena 51,50 zł

VIRKON S - uniwersalny preparat dezynfekcyjny 200 g ASF

Virkon S to preparat dezynfekcyjny o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym o dowiedzionej aktywności biobójczej.Uniwersalny preparat dezynfekcyjny. Działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo. Wymagany przy kontroli weterynaryjnej. Virkon S to preparat stosowany profilaktycznie lub do opanowania szerzenia się zakażeń. Virkon S używany jest wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów: bakterii, grzybów oraz wirusów. Virkon S dopuszczony jest do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością oraz do dezynfekcji jaj

Cena 27,00 zł

Krka ECOCID S 50 G Preparat do dezynfekcji

ECOCID® S - PROSZEK DO DEZYNFEKCJI BAKTERIE WIRUSY GRZYBY

Ecocid S jest proszkiem służącym do sporządzania roztworu do dezynfekcji.
• Preparat biobójczy do stosowania w medycynie weterynaryjnej
• Preparat do dezynfekcji systemów wody pitnej przeznaczonych dla zwierząt
• Preparat dezynfekcyjny do stosowania w przemyśle spożywczym i paszowym

Cena 8,50 zł