{* *}

Wentylatory koszowe.

Wentylatory stojące, mieszacz powietrza – podstawa dbałości o gospodarstwo.

Prawidłowa wentylacja obory oraz innych pomieszczeń inwentarskich to w sezonie letnim kluczowa kwestia. Choć wszystkie zwierzęta hodowlane źle znoszą upały, bydło jest szczególnie narażone na negatywne działanie wysokiej temperatury. Powyżej 25 stopni krowy zużywają energię na radzenie sobie z nadmierną ciepłotą, przez co obniża się poziom produkcji mleka. Aby zapobiegać takiej sytuacji, warto postawić na dodatkowy system wentylacji obory.

Wentylatory przenośne do obory, chlewni: skuteczny sposób na obniżenie temperatury.

System klimatyzacji obór jest kosztownym rozwiązaniem, na które nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Wentylatory do obory stanowią najlepszą alternatywę: umożliwia obniżenie temperatury w pomieszczeniu oraz zapewnia dostęp świeżego powietrza. Warunkiem jest wybór odpowiedniego wentylatora do obory; dostępny w naszej ofercie mieszacze powietrza to ciche wentylatory przeznaczone do montażu w budynkach gospodarczych. 

Mieszacze powietrza Multifan Vostermans: wysoka jakość i niezawodność.

Mieszacze powietrza dostępne w naszym asortymencie to wentylatory koszowe ze specjalną siatką ochronną. Stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość: oferujemy wentylatory z roczną gwarancją, specjalnie zaprojektowane do pracy w budynkach gospodarczych. Zadbaj o prawidłową cyrkulację powietrza w oborze i zapewnij komfort zwierzętom oraz pracownikom. Wybierz jakość i trwałość – nasze mieszacze powietrza polecane są zarówno do większych budynków, jak i niewielkich obiektów gospodarczych. Możliwość prostego montażu wentylatora na podporach wewnątrz budynku to kolejna zaleta tego rozwiązania.

Wentylatory koszowe.

Aktywne filtry