{* *}
Automat paszowy trzystanowiskowy tucznikowy AP3T

Automat paszowy trzystanowiskowy tucznikowy AP3T

790,00 zł
Brutto

Do karmienia tuczników na sucho, 180 litrów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Automat paszowy tucznikowy, trzystanowiskowy AP3T.

Unowocześnij swoje gospodarstwo dzięki automatom paszowym dla tuczników.

Automaty paszowe dla świń to rozwiązania dla większych gospodarstw rolnych, które cenią sobie optymalizację oraz automatyzację pracy. Redukcja nakładów pracy poprzez wprowadzenie automatycznych poideł oraz karmników to duże udogodnienie; karmienie tuczników ogranicza się wówczas do kontroli pracy urządzeń.

Automat paszowy – prosty sposób na efektywne karmienie.

Jeśli chodzi o żywienie trzody chlewnej, automaty paszowe dla świń już od dłuższego czasu wypierają tradycyjne koryta. Karmienie tuczników z wykorzystaniem automatu paszowego to także sposób na wyrównanie wagowe zwierząt. Popraw efektywność produkcji w swoim gospodarstwie i wybierz profesjonalny automat paszowy trzystanowiskowy.

Karmnik dla tuczników? Postaw na automat.

Dostępny w naszej ofercie automat paszowy trzystanowiskowy pozwala na bezobsługowe żywienie trzody chlewnej. Nasza propozycja dedykowana jest do karmienia tuczników „na sucho”. Automat paszowy przeznaczony jest dla tuczników o wadze od 30 do 130 kg. Automaty paszowe dla świń dostępne w naszej ofercie to jakość oraz niezawodność; są wykonane z płyty polietylenowej z elementami ze stali kwasoodpornej oraz tworzywa sztucznego. Seria AP-T to wysokiej jakości karmniki, których konstrukcja pozwala na bezproblemowe żywienie oraz zachowanie higieny – tak ważnej w codziennym żywieniu osób. Skorzystaj z nowoczesnego automatu do podawania paszy dla tuczników, jeśli szukasz wygodnego oraz prostego w obsłudze urządzenia do bezobsługowego karmienia trzody chlewnej.

Zaletą naszych karmników jest duża pojemność, stabilna, solidnie wykonana konstrukcja oraz szereg różnych rozwiązań technicznych, ułatwiających obsługę i zachowanie odpowiedniej higieny w żywieniu zwierząt. Informacje techniczne:

  • Przeznaczony dla tuczników o wadze od 30 do 130 kg.

  • Wykonany z płyty polietylenowej o grubości 1 cm.

  • Posiada elementy metalowe wykonane ze stali kwasoodpornej.

  • Miska wykonana z tworzywa sztucznego.

  • Jedno stanowisko obsługuje od 8 do 12 tuczników.

ROLPOLAP3TEKO

Szczegółowe odniesienia