{* *}
Automat paszowy czterostanowiskowy, tucznikowy AP4T.

Automat paszowy czterostanowiskowy, tucznikowy AP4T.

980,00 zł
Brutto

Do karmienia tuczników na sucho, 240 litrów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Automat paszowy tucznikowy, czterostanowiskowy AP4T.

Nowoczesny paśnik dla świń? Znajdziesz go w sklepie Kowet.pl.

Nowoczesne gospodarstwa coraz częściej wprowadzają zautomatyzowane systemy umożliwiające sprzątanie oraz podawanie paszy dla świń. Tradycyjne koryta zostały zastąpione przez niezawodne automaty paszowe. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na poprawienie efektywności produkcji przy jednoczesnym ograniczeniu nakładów pracy, wybierz wysokiej jakości paśnik dla świń oraz do karmienia tuczników.

Automat paszowy – prosta obsługa.

Pasza dla świń podawana w regularny sposób to sposób na osiągnięcie wyrównania wagowego zwierząt; dzięki temu możliwe jest również ograniczenie występowania zachowań agresywnych. To jednak nie wszystko: karmnik dla świń to przede wszystkim zmniejszenie nakładów pracy związanych z żywieniem tuczników. Wybierając paśnik dla świń kieruj się przede wszystkim jakością.

Karmnik dla tuczników? Postaw na automat.

Automat paszowy serii AP-T to rozwiązanie przeznaczone do karmienia tuczników – zarówno w początkowej, jak i końcowej fazie wzrostu wagi. To wygodne karmniki umożliwiające jednoczesne żywienie od 8 do 12 tuczników. Automat paszowy czterostanowiskowy dla tuczników to stabilne urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Specjalna konstrukcja umożliwia nie tylko wygodne żywienie, ale również obsługę oraz utrzymanie automatu w czystości. Metalowe elementy wykonane zostały ze stali nierdzewnej, zaś miska – z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To sprawia, że automat paszowy z serii AP-T wyróżnia się na rynku rozwiązań do karmienia tuczników przede wszystkim wysoką trwałością oraz niezawodnością.
 

Informacje techniczne:

  • Przeznaczony dla tuczników o wadze od 30 do 130 kg.

  • Wykonany z płyty polietylenowej o grubości 1 cm.

  • Posiada elementy metalowe wykonane ze stali kwasoodpornej.

  • Miska wykonana z tworzywa sztucznego.

  • Jedno stanowisko obsługuje od 8 do 12 tuczników.

ROLPOL_AP4T_EKO

Szczegółowe odniesienia