{* *}

Lista produktów Bros

krtótki opis

Bros opis

BROS mrówkofon - środek na mrówki 120 g + 25 g

Proszek na mrówki Bros to idealne rozwiązanie problemu z mrówkami. Preparat Bros idealnie eliminuje mrówki już przy pierwszym użyciu, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, które powodują atrakcyjność środku dla owadów. Ten preparat skutecznie zwalczy mrówki w twoim domu, ogrodzie, altanie czy tarasie.

Cena 14,50 zł

Bros proszek na mrówki 1 kg

Proszek na mrówki Bros to sprawdzone rozwiązanie na problem z mrówkami - środek Bros skutecznie eliminuje gniazda mrówek.

Preparat przeznaczony jest do zwalczania mrówek w pomieszczeniach oraz ich bezpośrednim sąsiedztwie - w altanach, na ścieżkach, tarasach, czy podjazdach. Odpowiednio dobrana przynęta pokarmowa zapewnia niemal stuprocentową skuteczność działania produktu. Preparat na mrówki można stosować w postaci proszku lub w postaci roztworu po wcześniejszym rozpuszczeniu w wodzie.

Główne cechy preparatu na mrówki:

  • Wydajne opakowanie 1 kg
  • Zwalcza do 100 gniazd mrówek
  • Szybkie i skuteczne działanie - owady giną ok 24h od zastosowania.
  • Długotrwała ochrona
  • Zastosowanie jako proszek lub roztwór.
  • Wygodne opakowanie - wygodny uchwyt i praktyczny dozownik sprawią, że zastosowanie proszku będzie proste i wygodne.
Cena 56,50 zł

BROS Płyn do elektro - 3w1 na muchy komary mrówki

Płyn do elektrofumigatora pozwalający jednocześnie zwalczać muchy, komary i mrówki. Systematycznie rozpylana substancja czynna zabezpiecza pomieszczenia przez cały dzień, w tym też w nocy a dodatkowo nie pozwala na wlatywanie kolejnych owadów. Chroni wnętrza pomieszczeń o powierzchni ok. 20 m2 (50 m3) do 20 dni przez 24 h na dobę. Działa tak samo skutecznie przy otwartych i zamkniętych oknach i zapalonym świetle.

Cena 23,00 zł