{* *}

Lista produktów Bros

W pełni kompleksowe rozwiązania dla ochrony przed niechcianymi szkodnikami. Odkryj szeroką gamę produktów Bros do skutecznego zwalczania owadów, gryzoni i innych szkodników zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Odstraszające preparaty Bros  to niezawodna ochrona przed ugryzieniami komarów, kleszczy i meszek, natomiast środki ochronne dla roślin zapewniają skuteczną barierę przeciwko chwastom, szkodnikom i chorobom grzybowym.

W naszej ofercie znajdą Państwo także   nowoczesne preparat do skutecznego zwalczania gryzoni marki Bros .

Produkty marki Bros zdobyły uznanie na rynku przez ponad 20 lat, ciesząc się zaufaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Produkty Bros zapewniają nie tylko wysoką skuteczność, ale także wygodę stosowania. Warto zaznaczyć, że większość z  produktów, w tym wszystkie repelenty i środki biobójcze, przechodzi dodatkowe testy i uzyskuje aprobatę państwowego Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Biobójczych, co stanowi dodatkową gwarancję doskonałej jakości. Ochrona, na którą możesz polegać!

BROS mrówkofon - środek na mrówki 120 g + 25 g

Proszek na mrówki Bros to idealne rozwiązanie problemu z mrówkami. Preparat Bros idealnie eliminuje mrówki już przy pierwszym użyciu, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, które powodują atrakcyjność środku dla owadów. Ten preparat skutecznie zwalczy mrówki w twoim domu, ogrodzie, altanie czy tarasie.

Cena 14,50 zł

Bros proszek na mrówki 1 kg

Proszek na mrówki Bros to sprawdzone rozwiązanie na problem z mrówkami - środek Bros skutecznie eliminuje gniazda mrówek.

Preparat przeznaczony jest do zwalczania mrówek w pomieszczeniach oraz ich bezpośrednim sąsiedztwie - w altanach, na ścieżkach, tarasach, czy podjazdach. Odpowiednio dobrana przynęta pokarmowa zapewnia niemal stuprocentową skuteczność działania produktu. Preparat na mrówki można stosować w postaci proszku lub w postaci roztworu po wcześniejszym rozpuszczeniu w wodzie.

Główne cechy preparatu na mrówki:

  • Wydajne opakowanie 1 kg
  • Zwalcza do 100 gniazd mrówek
  • Szybkie i skuteczne działanie - owady giną ok 24h od zastosowania.
  • Długotrwała ochrona
  • Zastosowanie jako proszek lub roztwór.
  • Wygodne opakowanie - wygodny uchwyt i praktyczny dozownik sprawią, że zastosowanie proszku będzie proste i wygodne.
Cena 56,50 zł