
{* *}

| Jednostka | Bela |
| Informacje techniczne | - idealne rozwiązanie dla małych ogrodzeń - przewodniki ze stali nierdzewnej - odporność na promieniowanie UV |
| Ilość w opakowaniu | 500 m |
| Grubość przewodników | 0.16 mm |
| Pojemność szpuli | 500 m |
| Materiał | Polyetylen |
| Długość ogrodzenia max. | 500 m |
| Obciążenie zrywające (kg) | 40 kg |
| Ilość przewodników | 3 |
| Ilość przewodników ze stali nierdzewnej | 3 |
| Oporność | 15 Ω |
| Wytrzymałość [kg/cm2] | 40 kg |
Izolator okrągły do drewna , luz.
Elektryzator pastuch elektryczny idealnie nadaje się do ogrodzeń elektrycznych przeznaczonych dla zwierząt hodowlanych, bydła, koni, owiec, kóz
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Elektryzator Duo Power X 1000.
Szpula z drutem ocynkowanym do ogrodzeń elektrycznych 1000 m /1,2 mm.
Szpula z drutem ocynkowanym do ogrodzeń elektrycznych 500 m /1,2 mm.