
{* *}

| Jednostka | Sztuka |
| Zastosowanie | Do zastosowania w ogrodzeniach elektrycznych 9 V, nieprzystosowanych do dużej mocy |
| Właściwości | - Standardowy akumulator suchy |
| Informacje techniczne | - Cena wszystkich akumulatorów obejmuje koszty utylizacji |
| Pojemność | 90 Ah |
| Napięcie | 9.0 V |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 126 mm |
| Wysokość | 157 mm |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Zawór kolektora udojowego 150 ml, gumowo-stalowy.
Automat paszowy TUBO wysyp standard koryto polimerobetonowe, rama kwas. Tucznik.
Tabliczka informacyjno - ostrzegawcza osobom nieupoważnionym wstęp wzbroniony
Ruszt warchlakowy do montażu na wspornikach rusztu perforowany.