
{* *}

| Jednostka | Sztuka |
| Zastosowanie | Do zastosowania w ogrodzeniach elektrycznych 9 V, nieprzystosowanych do dużej mocy |
| Właściwości | - Standardowy akumulator suchy |
| Informacje techniczne | - Cena wszystkich akumulatorów obejmuje koszty utylizacji |
| Długość | 163 mm |
| Szerokość | 113 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Maść Eimü-Hygiena Melksalbe przeznaczona do pielęgnacji oraz odkażania wymion.
maść pielęgnacyjna , regenerująca uelastyczniająca skórę wymion krów
| Ilość ( szt. ) | Cena za 1 szt. ( pln ) |
|---|---|
| 1 | 17,59 ,- |
| 2-4 | 13,72 ,- |
| 5-20 | 10,53 ,- |
| 21 i więcej | 9,43 ,- |
Guma strzykowa typ Alfa Laval 99900901 lub GS05 Harmony 13 mm.