
{* *}

| Jednostka | Bela |
| Ilość na palecie | 96 szt |
| Kolor | biały |
| Średnica | 6 mm |
| Długość rolki | 200 m |
| Obciążenie zrywające (kg) | 350 kg |
| Ø przewodu nierdzewnego (mm) | 0.2 mm |
| Opór (Ω/m) | 3.87 Ω |
| Długość | 200 m |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Szczotka do przewodów transportowych niebieska 5 mm.
Filtry krążkowe do filtracji mleka 240 /200szt. na cedzak
ZATYCZKA GUMOWA FILTRA DOJARKI FC 958096-01
Opryskiwacz plecakowy MAROLEX Titan II, 16 L.
Zatrzask uwięzi do przegród stanowiskowych typu A.