
{* *}

| Jednostka | Bela |
| Informacje techniczne | Farma High Conductive gwarantuje wyjątkową przewodność oraz bardzo długą wytrzymałość w średnich oraz długich instalacjach ogrodzeniowych. Nowy materiał HighCond zapewnia 5 razy lepsze przewodnictwo, tzn. przy użyciu HighCond można wykonać 5 razy dłuższe ogrodzenie i doprowadzić 5-krotnie większy prąd do miejsca dotknięcia przez zwierzę, dzięki temu zabezpieczenie jest 5 razy lepsze. |
| Kolor | biały / czarny |
| Średnica | 6 mm |
| Średnica drutu | 0.30 mm |
| Długość | 200 m |
| Obciążenie zrywające (kg) | 350 kg |
| Opór (Ω/m) | 0.429 Ω |
| Długość rolki | 200 m |
| Liczba przewodów | 6 |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Guma strzykowa Spaggiari typ Alfa Laval 11 mm
96000001 92832801
Nakrętka pokrywy bańki udojowej.
nakrętka dociskowa pulsatora
Rura paszowa paszociągu spiralnego, Ø 55 mm.
Promiennik podczerwieni HardGlass Farma, biały, 250 W.