
{* *}

| Jednostka | Bela |
| Informacje techniczne | - idealne rozwiązanie dla małych ogrodzeń - przewodniki ze stali nierdzewnej - odporność na promieniowanie UV |
| Ilość w opakowaniu | 250 m |
| Grubość przewodników | 0.16 mm |
| Pojemność szpuli | 250 m |
| Materiał | Polyetylen |
| Obciążenie zrywające (kg) | 40 kg |
| Ilość przewodników | 3 |
| Ilość przewodników ze stali nierdzewnej | 3 |
| Oporność | 15 Ω |
| Wytrzymałość [kg/cm2] | 40 kg |
| Długość ogrodzenia max. | 250 m |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Grzebień do czyszczenia podszerstka dla psów
Obroża dla bydła, bez łańcuszka z ogniwem D, 110 cm.
Oprawa promiennika podczerwieni z przełącznikiem i przewodem o długości 2,5 m.