
{* *}
| Jednostka | Sztuka |
| Specyfikacje | - Przez cały okres użytkowania utrzymuje stałe napięcie |
| Korzyści | - Długa żywotność |
| Właściwości | - Bez rtęci i kadmu |
| Obudowa | mała |
| Otwór | Klein |
| Prąd ładowania akumulatorów | 75 A |
| Napięcie | 9 V |
| Pojemność (Ah) | 75 Ah |
| Długość | 163 mm |
| Szerokość | 113 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Poidło pływakowe żeliwne przeznaczone dla bydła, koni owiec kóz
Gumy strzykowe, czarne, fi - 13 mm, harmony.
typ delaval 99900901 lub GS 05
Trutka na szczury, myszy, pasta w saszetkach substancja czynna bromadiolon 0,005%
Smoczek do pojenia cieląt, Standard, 125 mm, żółty.
Poidło automatyczne dla prosiąt ze zbiornikiem, 5 litrów.
Utwardzacz 1 litr do lakierów z żywic max 5%.