
{* *}

| Jednostka | Bela |
| Kolor | przeźroczysty |
| Długość | 1000 m |
| Obciążenie zrywające (kg) | 45 kg |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość rolki | 1000 m |
| Drut ocynkowany | 2 x 0,50 mm |
| Opór (Ω/m) | 0.35 Ω |
Szpula z drutem ocynkowanym do ogrodzeń elektrycznych 1000 m /1,2 mm.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Poidło automatyczne dla prosiąt ze zbiornikiem, 5 litrów.
Blokada zaworu kolektora starego typu z wtopką.