{* *}
Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W
 • żarówka promiennik podczerwieni FARMA dla drobiu, świń
 • Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W - 2
 • Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W - 3
 • Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W - 4
 • Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W - 5
 • Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W - 6

Promiennik podczerwieni Par Farma czerwony 100 W

Producent:
36,00 zł
Brutto

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W.

Ilość

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W.

Promiennik na podczerwień – idealny dla nowoczesnego gospodarstwa.

Aby hodowla drobiu przynosiła wymierne rezultaty, niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi. Ogrzewanie podczerwienią to stosunkowo tania i jednocześnie bardzo skuteczna metoda.

Ogrzewanie podczerwienią – wybierz dobry promiennik ciepła.

Hodowla drobiu wymaga zapewnienia ptakom odpowiednich warunków termicznych. Zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka temperatura będzie powodowała duże straty. Obiekty gospodarcze przeznaczone do chowu drobiu powinny być wyposażone w odpowiednią instalację grzewczą. Ogrzewanie podczerwienią umożliwia utworzenie strefy grzewczej, dzięki której ptaki same mogą wybrać swoją strefę komfortu. Aby ogrzewanie podczerwienią było skuteczne, niezbędne jest zastosowanie wydajnego promiennika podczerwieni.

Promiennik na podczerwień Par Farma to najlepszy wybór.

Promiennik podczerwieni Par Farma stanowi nowoczesne rozwiązanie umożliwiające efektywne ogrzewanie kurników oraz innych budynków gospodarczych. Tradycyjne promienniki powodują utratę części energii cieplnej; promiennik Par Farma wyposażony został w całkowicie zamknięty odbłyśnik, dzięki czemu całe ciepło emitowane jest w kierunku zwierząt. Jest to także promiennik, który może być stosowany nie tylko w hodowli, ale również w terapii medycznej. Ogrzewanie podczerwienią pozwala na lepszy przepływ ciepła, który prowadzi do równoważenia ciepłoty ciała. Wybierając promienniki Par Farma masz pewność, że sięgasz po niezawodne elementy wykonane z wysokiej jakości szkła prasowanego o dużej odporności mechanicznej i na zachlapania wodą.

802007FA
5 Przedmioty

Arkusz danych

Zasilanie
230 V
Moc
100 W
Kolor
czerwony
Trzonek
E 27

Szczegółowe odniesienia