{* *}
Promiennik podczerwieni Par Farma biały 100 W
  • PROMIENNIK PODCZERWIENI FARMA 100 W
  • Promiennik podczerwieni Par Farma biały 100 W  - 2
  • Promiennik podczerwieni Par Farma biały 100 W  - 3

Promiennik podczerwieni Par Farma biały 100 W

Producent:
33,00 zł
Brutto

Promiennik podczerwieni Par Farma, biały, 100 W.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Promiennik podczerwieni Par Farma, 100 W.

Ogrzewanie na podczerwień – wygoda i oszczędność.

Ogrzewanie budynków gospodarczych wiąże się z dużym kosztami w czasie sezonu grzewczego. Alternatywą dla tradycyjnych sposobów może być ogrzewanie na podczerwień. Choć nie jest ono jeszcze najpopularniejszym sposobem, stopniowo zyskuje coraz szersze grono zwolenników.

Ogrzewanie podczerwienią – dlaczego warto?

Ogrzewanie na podczerwień pozwala na wykorzystanie promieniowania podczerwonego, które jest doskonałym nośnikiem energii cieplnej. Ogrzewanie podczerwienią jest wydajniejsze od tradycyjnych metod ogrzewania, ponieważ nie grzeje powietrza w pomieszczeniu; promieniowanie podczerwone zapewnia równomierny rozkład temperatur oraz szybsze i efektywniejsze dostarczenie ciepła. Najwygodniejszym sposobem na uzyskanie optymalnej temperatury w budynkach gospodarczych jest zastosowanie odpowiednich promienników podczerwieni.

Promiennik podczerwieni dla gospodarstw rolnych.

Promiennik podczerwieni Par Farma to wygodny sposób na ogrzewanie podczerwienią. Promiennik podczerwieni wykonany został z wysokiej jakości komponentów (szkło prasowane), dzięki czemu wykazuje dużą odporność mechaniczną i na zachlapania wodą. Aby zminimalizować powstawanie strat ciepła, promienniki Par Farma zostały wyposażone w całkowicie zamknięty odbłyśnik – dzięki temu cała energia cieplna kierowana jest w kierunku zwierząt. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na ogrzewanie obory lub kurnika, wybierz wysokiej jakości promiennik podczerwieni Par Farma 100 W, które mogą być także wykorzystywane w terapii medycznej ze względu na stymulację cyrkulacji krwi w mięśniach i tkankach. 

802005FA

Szczegółowe odniesienia